Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere renovat complet • Bulevardul Circumvalațiunii
8

Agenția 360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe una dintre cele mai căutate artere din Timisoara – Bulevardul Circumvalatiunii, cu vedere directă către bulevard și acces excelent către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este amplasată la etajul ...

2071 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 4 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 36 mp. Apartamentul se vinde conform pozelor! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii apelati numarul de telefon aflat in anunt!

1667 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se vinde in zona Circumvalatiunii un apartament. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila 53mp. Etaj 5. Vanzare urgenta. Compartimentare semidecomandata. Proximitati magazine, supermarketuri, scoli, mijloace de transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati.

1792 EUR/m2 | 53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvaaltiunii,la etajul 2,avand o suprafata utila de 49 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una foarte buna,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum partea centrala a orasului,parcuri,localuri,terase,restaurante,dar ...

1735 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere în zona Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 boxa C.F.
4

De vânzare un apartament cu 2 camere cu boxa in C.F.(din constructia blocului),etaj 1,zona Circumvalatiunii-Dacia,semidecomandat ,cu suprafata utila de 38 mp,la care se aduga balconul de aproximativ 4m,balcon care este din constructia blocului.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje ...

2092 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
81

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
141

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii