Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvaaltiunii,la etajul 2,avand o suprafata utila de 49 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una foarte buna,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum partea centrala a orasului,parcuri,localuri,terase,restaurante,dar ...

1735 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Iulius Mall
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 10 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

1987 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 36mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1583 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
6

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se vinde in zona Circumvalatiunii un apartament. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila 53mp. Etaj 5. Vanzare urgenta. Compartimentare semidecomandata. Proximitati magazine, supermarketuri, scoli, mijloace de transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati.

1792 EUR/m2 | 53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  o camere zona Circumvalatiunii
4
14

De vanzare apartament cu o camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 35mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
3

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea