Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat
10
21

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat

Situat în spate la bulevardul Gheorghe Lazar, la 2 minute de stația mijloacelor de transport în comun, având toate super-marketurile în vecinătate, la 12 minute de Piața 700, vă propunem la vânzare un cochet apartament cu 2 camere, situat în zona Circumvalațiunii pe strada Labirint la etajul 4 cu izolatie ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
7

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se da spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 5 8 si are o suprafata de 30mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
10

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

1500 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, 45 mp - zona Circumvalațiunii
12

Apartament 2 camere, etaj 1, 45 mp - zona Circumvalațiunii

ID: P2690 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 45 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1960. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

3222 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii
5
7

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 32 mp! Se vinde mobilat si utilat conform pozelor!

1563 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
28

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 1 din 5,avand o suprafata de 35mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
12
1

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Vand apartament 2 camere confort unu situat la etajul 5 10 cu lift in zona Circumvalatiunii -Gheorghe Lazar.Apartamentul este format din sufragerie cu balcon mare,bucatarie mare,dormitor,baie,2 holuri si boxa .Apartamentul este amenajat cu gresie,faianta,termopan,incalzire cu centrala proprie.Pret ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
2

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
37

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Nou mobilat si utilat, cu centrala proprie. Se imparte in dormitor si living (separat de bucatarie). Suprafata utila de 55mp si este la etajul 2. SE VINDE URGENT. Zona linisitita, aproape de centrul orasului, Iulius Mall ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea