Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII
9
1

Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în ansamblul rezidențial modern Detalii proprietate: * Apartament într-un imobil nou, cu design contemporan și facilități premium * Compartimentare practică, gândită pentru confortul zilnic * Finisaje moderne și materiale de calitate ...

2470 EUR/m2 | 71 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
8
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz , clima, 2 intrari. Pret: 155.000 Euro

2313 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii
7

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii

**De vânzare apartament cu 2 camere**, amplasat excelent pe artera principală a bulevardului Circumvalațiunii, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale Timișoarei. Proprietatea beneficiază de **vedere directă către bulevard**, oferind un cadru urban vibrant și o perspectivă deschisă, greu ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
8

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se da spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 5 8 si are o suprafata de 30mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 1 din 5,avand o suprafata de 35mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
37

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Nou mobilat si utilat, cu centrala proprie. Se imparte in dormitor si living (separat de bucatarie). Suprafata utila de 55mp si este la etajul 2. SE VINDE URGENT. Zona linisitita, aproape de centrul orasului, Iulius Mall ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
141

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
12
1

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Vand apartament 2 camere confort unu situat la etajul 5 10 cu lift in zona Circumvalatiunii -Gheorghe Lazar.Apartamentul este format din sufragerie cu balcon mare,bucatarie mare,dormitor,baie,2 holuri si boxa .Apartamentul este amenajat cu gresie,faianta,termopan,incalzire cu centrala proprie.Pret ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
13

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

1500 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvaaltiunii,la etajul 2,avand o suprafata utila de 49 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una foarte buna,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum partea centrala a orasului,parcuri,localuri,terase,restaurante,dar ...

1735 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .