Promovat
Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII
9
1

Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în ansamblul rezidențial modern Detalii proprietate: * Apartament într-un imobil nou, cu design contemporan și facilități premium * Compartimentare practică, gândită pentru confortul zilnic * Finisaje moderne și materiale de calitate ...

2470 EUR/m2 | 71 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Apartament de 2 camere in zona Circumvalatiunii,52 mp,etaj 4 10,compartimentare decomandata,bloc construit in anul 1985,locuinta se afla la aproximativ 4 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Iulius Town,Piata Dacia si statiile liniilor 7 si 33. In zona se gasesc supermarketuri,scoli,restaurante ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
81

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
141

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Cu Centrala Proprie langa Iulius Mall
16
2

Apartament Cu Centrala Proprie langa Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere camere situat la 5-6 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul dispune de centrala termica proprie pe gaz metan.Apartamentul este structurat in living, dormitor, baie, bucatarie si balcon. Este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
37

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Nou mobilat si utilat, cu centrala proprie. Se imparte in dormitor si living (separat de bucatarie). Suprafata utila de 55mp si este la etajul 2. SE VINDE URGENT. Zona linisitita, aproape de centrul orasului, Iulius Mall ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Circumvalatiunii etaj1 vis- -vis de Gim One
8

Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...

2160 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii  Favorit centrala proprie 2 bai
20

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii Favorit centrala proprie 2 bai

Apartament cu 4 camere confort 1 situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Favorit-Popa Laurentiu,in spate la McDrive si Peny din Circumvalatiunii,o zona cu foarte multa verdeata ,accesibila catre centrul orasului,cca 15 min Piata Victoriei si Catedrala Metropolitana ,Piata 700 cca 5 min,cu ...

1694 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii  Dacia etaj 1 amenajat LUX
8

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Dacia etaj 1 amenajat LUX

Apartament cu 3 camere in zona DACIA la etaj 1 din 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte,amenajat integral, parchet laminat de trafic intens, gresie, faianta de calitate superioara, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...