Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit
1167 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:53
Anunțuri promovate – Vezi toate
1167 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:53
Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat,situat la etajul 6 din 8, in zona Iulius Mall Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...
1971 EUR/m2 | 70 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 05:40
De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293
1848 EUR/m2 | 46 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
13 mai
Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...
2000 EUR/m2 | 49 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
12 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura ...
2066 EUR/m2 | 38 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 19:20
De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.
1900 EUR/m2 | 50 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:40
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...
1650 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:38
De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...
2133 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:38
Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.
2273 EUR/m2 | 55 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:36
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1989, structura ...
2069 EUR/m2 | 72 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:38
Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperis din tigla, situat in zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala ...
2000 EUR/m2 | 38 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:15
1167 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:02
Vand apartament 2 camere confort unu situat la etajul 5 10 cu lift in zona Circumvalatiunii -Gheorghe Lazar.Apartamentul este format din sufragerie cu balcon mare,bucatarie mare,dormitor,baie,2 holuri si boxa .Apartamentul este amenajat cu gresie,faianta,termopan,incalzire cu centrala proprie.Pret ...
1956 EUR/m2 | 45 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:59
1167 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:53
Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:19
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644
1815 EUR/m2 | 54 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:16
Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...
1914 EUR/m2 | 35 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:16
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096
1746 EUR/m2 | 63 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:15
De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2407 EUR/m2 | 27 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:11
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...
3531 EUR/m2 | 48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:09
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308
1698 EUR/m2 | 63 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:08
De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...
3531 EUR/m2 | 48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:06
De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...
3189 EUR/m2 | 47 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:05
Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:05