Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara
4
3

Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc din zona Dacia Garsoniera are o suprafata utila de 12mp si este compartimentata astfel: - Camera mobilata cu chicineta - baie proprie cu dus Dotari: - incalzire prin termoficare - electrocasnice: frigider, masina ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere amenajat Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 etaj 2
4

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 2 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 ,aproape de tramvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 ...

2021 EUR/m2 | 39 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră decomandat Circumvalatiunii Dacia  langa Piata
8

Apartament cu o cameră decomandat Circumvalatiunii Dacia langa Piata

De vânzare un apartament cu o cameră, situat în zona Circumvalatiunii Dacia,langa Piata.Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje,bloc anvelopat termic. Cu o supravață utilă de 28,26 mp, compus dintr-o cameră, o baie, o bucătărie, un coridor, un balcon și o boxă (inclusă în CF). Apartamentul ...

2375 EUR/m2 | 28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Monarch - Apartament cu 2 camere modern cu vedere spre curtea interioara
11
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in ansamblul Monarch - Circumvalatiunii. Blocul este nou, construit recent - bine izolat. Locuinta are o suprafata de 45 mp si este compartimentata in bucatarie, living, dormitor, baie si balcon de 9 mp. Suprafata totala de 54 mp. Dotari: Clima, Centrala ...

3767 EUR/m2 | 45 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera Spatioasa Etaj 1 Iulius Mall
17

Garsoniera Spatioasa Etaj 1 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera spatioasa situata in Timisoara zona Circumvalatiunii in proximitatea Iulius Mall. Garsoniera este spatioasa, structurata in hol, camera, baie, bucatarie si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Este inchiriata in momentul de fata, existand posibilitatea ...

2163 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis