Promovat
Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara
4
3

Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc din zona Dacia Garsoniera are o suprafata utila de 12mp si este compartimentata astfel: - Camera mobilata cu chicineta - baie proprie cu dus Dotari: - incalzire prin termoficare - electrocasnice: frigider, masina ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
3

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Iulius Mall, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat,situat la etajul 6 din 8, in zona Iulius Mall Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 1/10, in zona Circumvalatiunii/ Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1/10 al unui imobil construit intre 1975 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 2 Circumvalatiunii Dacia ocupabil imediat
7

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Amforei.Apartamentul este situate la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet din lemn masiv,gresie si faianta mai vechi,usa metal la intrare.Ca si structura este ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la parter  inalt cu balcon zona Circumvalatiunii Dacia centrala proprie
9

Apartament 2 camere la parter inalt cu balcon zona Circumvalatiunii Dacia centrala proprie

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, la parterul unui bloc cu 4 etaje din zona Circumvalatiunii-Dacia cu o suprafata utila de 38 mp. Compartimentarea se face astfel : hol intrare, bucatarie, living, dormitor, cu balcon inchis in tamplarie PVC si geamuri termopan, ...

1934 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

1719 EUR/m2 | 57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

8
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judet Timis. Apartamentul reprezinta o oportunitate ideala pentru investitie, avand potential foarte bun datorita amplasarii excelente, aproape de principalele puncte ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii
7
1

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii

Vând apartament una cameră decomandat, spațios, bucătărie cu gaz ,debara pe hol, balcon la cameră, cu parchet de stejar, gresie și faianță la bucătărie neamenajat ,necesită renovare , actualmente este debranșat de la colterm,are contor propriu de gaz si proiect de instalare a centralei, prevazut cu ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera ideal pentru investitie, zona Circumvalatiunii
7

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, ce necesita renovare completa, situat la etajul 10 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este ideal ca atat ca si investitie, cat si ca locuinta, aflandu-se la doar cateva minute ...

1306 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
9

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

1500 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
144

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
2

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii
7

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii

**De vânzare apartament cu 2 camere**, amplasat excelent pe artera principală a bulevardului Circumvalațiunii, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale Timișoarei. Proprietatea beneficiază de **vedere directă către bulevard**, oferind un cadru urban vibrant și o perspectivă deschisă, greu ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea