Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, ideal pentru investitie, Circumvalatiunii
8

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, ce necesita renovare completa, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in Timis, Timisoara, zona Circumvalatiunii, aproape centrul orasului, de Piata 700. Apartamentul este ideal ca atat ca si investitie, ...

2126 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII
9
1

Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în ansamblul rezidențial modern Detalii proprietate: * Apartament într-un imobil nou, cu design contemporan și facilități premium * Compartimentare practică, gândită pentru confortul zilnic * Finisaje moderne și materiale de calitate ...

2470 EUR/m2 | 71 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
2

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
37

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Nou mobilat si utilat, cu centrala proprie. Se imparte in dormitor si living (separat de bucatarie). Suprafata utila de 55mp si este la etajul 2. SE VINDE URGENT. Zona linisitita, aproape de centrul orasului, Iulius Mall ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Penthouse de lux, 221 mp, vedere panoramica - zona centrala
2
1

Penthouse de lux, 221 mp, vedere panoramica - zona centrala

Blitz vă propune spre achiziție un penthouse spectaculos, situat în inima orașului, cu o suprafață utilă generoasă de 221 mp, desfășurat pe două niveluri și completat de 4 terase (2 mari și 2 mici), fiecare oferind o priveliște impresionantă asupra zonei centrale. Detalii și compartimentare: • Living ...

2713 EUR/m2 | 221 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Circumvalatiunii etaj1 vis- -vis de Gim One
8

Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...

2160 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii  Favorit centrala proprie 2 bai
20

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii Favorit centrala proprie 2 bai

Apartament cu 4 camere confort 1 situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Favorit-Popa Laurentiu,in spate la McDrive si Peny din Circumvalatiunii,o zona cu foarte multa verdeata ,accesibila catre centrul orasului,cca 15 min Piata Victoriei si Catedrala Metropolitana ,Piata 700 cca 5 min,cu ...

1694 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii  Dacia etaj 1 amenajat LUX
8

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Dacia etaj 1 amenajat LUX

Apartament cu 3 camere in zona DACIA la etaj 1 din 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte,amenajat integral, parchet laminat de trafic intens, gresie, faianta de calitate superioara, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1812 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Cetatii centrala proprie ocupabil imediat
15

Apartament cu 3 camere situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Circumvalatiunii Cetatii,foarte aproape de mijloacele de transport in comun ,la 15 minute de Iulius Town,o zona cu foarte multa verdeata,accesibila catre centrul orasului,cca 20 min,Piata 700 si Piata Unirii la cca 20 min, cu o ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea