Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Iulius Mall, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat,situat la etajul 6 din 8, in zona Iulius Mall Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
12
1

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Vand apartament 2 camere confort unu situat la etajul 5 10 cu lift in zona Circumvalatiunii -Gheorghe Lazar.Apartamentul este format din sufragerie cu balcon mare,bucatarie mare,dormitor,baie,2 holuri si boxa .Apartamentul este amenajat cu gresie,faianta,termopan,incalzire cu centrala proprie.Pret ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
13

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

1500 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvaaltiunii,la etajul 2,avand o suprafata utila de 49 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una foarte buna,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum partea centrala a orasului,parcuri,localuri,terase,restaurante,dar ...

1735 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Iulius Mall
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 10 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

1987 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 36mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1583 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
6

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se vinde in zona Circumvalatiunii un apartament. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila 53mp. Etaj 5. Vanzare urgenta. Compartimentare semidecomandata. Proximitati magazine, supermarketuri, scoli, mijloace de transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati.

1792 EUR/m2 | 53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis