Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
4
10

Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

1719 EUR/m2 | 57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere, etajul 4, o suprafata utila de 48 mp, situat in zona Circumvalatiunii, Timisoara. Acest apartament de vanzare din Timisoara ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, supermarketuri, farmacii, scoli si centre comerciale. Zona ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii
4
23

de vanzare apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Aproape de centrul orasului, Supermarketuri, mijloc de transport in comun. Are disponibilitate imediata! Ca si suprafata utila dispune de 60mp cu un balcon, la etajul 5 al blocului, cu lift. Se vinde complet utilat si mobilat. ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat
10
21

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat

Situat în spate la bulevardul Gheorghe Lazar, la 2 minute de stația mijloacelor de transport în comun, având toate super-marketurile în vecinătate, la 12 minute de Piața 700, vă propunem la vânzare un cochet apartament cu 2 camere, situat în zona Circumvalațiunii pe strada Labirint la etajul 4 cu izolatie ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Circumvalatiunii
5
69

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. An constructie: 1970. Suprafata 50mp. Etaj: 1 din 5 (parter+4etaje). Disponibiliatate: SE VINDE URGENT. Proximitate: Centru, mijloace de transport (autobuz 13, M43, E1), Kaufland, Penny. Apartamentul se vinde complet mobilat ca in poze. Pentru ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  o camere zona Circumvalatiunii
4
13

De vanzare apartament cu o camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 35mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
1

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
37

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Nou mobilat si utilat, cu centrala proprie. Se imparte in dormitor si living (separat de bucatarie). Suprafata utila de 55mp si este la etajul 2. SE VINDE URGENT. Zona linisitita, aproape de centrul orasului, Iulius Mall ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea