Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, ideal pentru investitie, Circumvalatiunii
8

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, ce necesita renovare completa, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in Timis, Timisoara, zona Circumvalatiunii, aproape centrul orasului, de Piata 700. Apartamentul este ideal ca atat ca si investitie, ...

2126 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii
11

Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai amplasat la etajul 8 al unui bloc ce dispune de lift, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judetul Timis. Apartament se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, Kaufland, scoala si la doar 10 minute fata de Iulius Mall ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
153

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 32 mp! Se vinde mobilat si utilat conform pozelor!

1563 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
28

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 4 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 36 mp. Apartamentul se vinde conform pozelor! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii apelati numarul de telefon aflat in anunt!

1667 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
17
3

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1989, structura ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
7

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se da spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 5 8 si are o suprafata de 30mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,decomandat,situat la etajul 1 din 5,avand o suprafata de 35mp,se vinde mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla localizat intr-o zona cu diverse puncte de interes cum ar fi supermarketuri,magazine,scoli,gradinite,dar si cu acces destul ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii