Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare De vanzare Timis Timisoara Complexul-studentesc Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
4
26

Vand aparament cu 2 camere la etajul 2 4, partial mobilat si utilat, centrala pe gaz avand o suprafata de aprox 50 mp. Are vedere pe ambele parti si 1 loc de parcare asigurat

1600 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
12

Apartament de o camera Complex Studentesc

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
6
20

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera decomandat 35 mp | Complexul Studențesc | Etaj 2 | Centrală proprie
4
3

Imonac Vest Garsonieră decomandată | 35 mp | Etaj 2 | Complexul Studențesc str. Mehadia Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, confort 1, situat într-una dintre cele mai dinamice și căutate zone din Timișoara Complexul Studențesc, pe strada Mehadia. Poziționarea excelentă ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere - curte comuna - Complexul Studentesc - 115.000 negeociabil
19
2

Se vinde apartement cu 3 camere utilat si mobilat la parter cu curte comnuna, apartamentul are o suprafata utila de 55 mp, doua dormitare si bucatarie open space. Apartamentul dispune si de o magazie de 10 mp. si se vinde cu tot ce se vede si in poze. Pret : 115.000 negociabil.

2091 EUR/m2 | 55 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

apartament complet mobilat in Complex Studentesc
4
14

apartament complet mobilat in Complex Studentesc

Ofer spre vanzare apartament complet mobilat in Complex Studentesc. Apartamentul este semidecomandat cu o suprafata utila de 53 mp + 1 balcon de 3 mp.De asemenea aveti la dispozitie si o camara ce poate fi folosita ca si dressing. Sistemul de termoficare este super eficient. Apartamentul este situat ...

1189 EUR/m2 | 53 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Complexului Studentes
3
9

Garsoniera - Zona Complexului Studentes

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc,la parter,pe Strada Cerna,suprafata de 25 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,clubul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu sau informatie, ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
4
26

1600 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
6
20

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
12

Apartament de o camera Complex Studentesc

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament zona Complexul Studentesc
3
2

Apartament zona Complexul Studentesc

Vand apartament 35 mp zona Complexul Studentesc . El este situat la etajul 3 , este semidecomandat . Are bucatarie , hol , camera , baie . Pentru mai multe detalii la tel!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere ET 1 CENTRALA  zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu
9
6

Apartament cu 3 camere ET 1 CENTRALA zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, geamuri termopan, 2 balcoane închise cu termopan, 2 băi, bucatarie, garaj mare sub bloc ( înscris în CF ). zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu, situat la etajul 1. Pret. 150000 euro Telefon. 0723674418

2308 EUR/m2 | 65 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere
3
9

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere

Vanzare apartament cu o camera, suprafata 34 mp2, decomandat, etaj 1. Aproape de mijloacele de transport si de centre comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in  Zona Complexul Studentesc
4
10

Apartament cu o camera in Zona Complexul Studentesc

Se vinde apartament cu 1 camera in zona Complexului, la etaj 2 din 4, cu toate utilitatile necesare. Recent renovat. Suprafata utila 15mp. Perfecta pentru a fi inchiriata mai departe si pentru studenti. Va asteptam la o vizionar, programare la numarul de telefon.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc de caramida centrala proprie zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Complexul Studentesc
5
3

Apartament de vanzare Complexul Studentesc

Oferim apartament 2 camere, in Complexul Studentesc, bloc anvelopat, complect mobilat si utilat,etaj 4 10, 52 mp2. Dotat cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, boxa, bloc cu lift, clima, mobilat sau nemobilat.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc
3
3

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decoamndat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 26 mp, fiind utilat si mobilat complet! Se accepta credit sau surse proprii

1808 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Complexului Studentesc
3
30

Vand un apartament spatios cu o camera situat in zona Complexului Studentesc. Apartamentul este amplasat la etajul 2 intr-un imobil de apartamente cu 4 etaje, blocul fiind anvelopat termic si schimbat acoperisul cu hidroizolatie. Cu o suprafata utila de 28mp, compartimentare: decomandat. Este o proprietate ...

1750 EUR/m2 | 28 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare   Complexul Studențesc- 566
12

Apartament de vânzare Complexul Studențesc- 566

Se oferă spre vânzare apartament situat în zona Complexul Studențesc, cu o suprafață de 43 mp, amplasat la mansarda unui bloc cu 4 etaje + mansardă. Compartimentare: living cu bucătărie open space dormitor baie Încălzirea se realizează prin sistemul de termoficare. Datorită poziționării ...