Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
14

Apartament de o camera Complex Studentesc

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Complex Studentesc V. Parvan  etaj 2 amenajat Lux mobilat utilat
19

Apartament 3 camere Complex Studentesc V. Parvan etaj 2 amenajat Lux mobilat utilat

De vanzare apartament cu 3 camere,confort 1, situat in Complex Studentesc pe Bulevardul V. Parvan.Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc cu 4 etaje . Avand o suprafata utila de 65 .mp, apartamentul este compus din 3 camere, o bucatarie openspace, 2 bai (o baie este cu cada si aerisire cu geam ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
4
30

Vand aparament cu 2 camere la etajul 2 4, partial mobilat si utilat, centrala pe gaz avand o suprafata de aprox 50 mp. Are vedere pe ambele parti si 1 loc de parcare asigurat

1600 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI
8

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI

Se vinde un apartament cu 2 camere ,decomandat,confort 1,bloc de caramida,izolat termic, cu o suprafata utila de aproximativ 44 mp, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje,in mijlocul Complexului Studentesc,pe strada Daliei.Ca si compartimentare acesta dispune de un hol la intrare, 2 camere decomandate ...

2080 EUR/m2 | 44 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere confort 1 Complex Studentesc etaj 2 ocupabil imediat
10

Vand apartament cu 3 camere semidecomandat confort 1, situate la etajul 2 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla situat aproape de Casa Tineretului, stadionul Dan Păltinișanu și Complexul Studențesc.Apartamentul are o suprafata utila de 64 mp,compus din trei camere spatioase si o baie cu aerisire ...

1945 EUR/m2 | 64 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc
3
3

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decoamndat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 26 mp, fiind utilat si mobilat complet! Se accepta credit sau surse proprii

1808 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI
8

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI

2080 EUR/m2 | 44 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 Complex Studentesc langa Centrul de afaceri amenajat
8

Apartament cu 2 camere confort 1 ,la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperiș tigla, foarte bine izolat termic,situat în zona Olimpia, una dintre cele mai căutate și mai dinamice locații din Timișoara. Această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție, ...

41 EUR/m2 | 48 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
19

2146 EUR/m2 | 65 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI
8

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI

2080 EUR/m2 | 44 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc
3
11

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la parter,pe Strada Cerna,suprafata de 25 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,strandul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu sau ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere complect modernizat LUX, ET 1 centrala proprie Complexul Studentesc
11

Vă prezentăm un apartament MODERN, recent renovat integral, cu o suprafață utilă de 53 mp, situat la etajul 1, bloc izolat, centrala proprie, amenajat cu atenție la detalii și materiale de calitate superioară, ideal pentru locuit sau investiție. Lucrări de bază și structură Pardoseală refăcută complet: ...

2508 EUR/m2 | 53 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera et 1 Complexul Studentesc
15
7

Apartament cu 1 camera et 1 Complexul Studentesc

De vanzare apartament 1 camera renovat complet. Timioara, Complex Studenesc. Bloc cu doua scari si patru etaje. Suprafata utila 26 mp. Decomandat. Etaj 1. Încalzire si apa calda de la COLTERM. Usa intrare metalica, usi interioare din PVC cu panel termoizolant. Ferestre din PVC cu sticla termoizolanta. ...

2304 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere ET 1 CENTRALA  zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu
9
6

Apartament cu 3 camere ET 1 CENTRALA zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, geamuri termopan, 2 balcoane închise cu termopan, 2 băi, bucatarie, garaj mare sub bloc ( înscris în CF ). zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu, situat la etajul 1. Pret. 150000 euro Telefon. 0723674418

2308 EUR/m2 | 65 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, zona Complex Studentesc, et 3
8

Apartament 3 camere, zona Complex Studentesc, et 3

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomandat, situat in zona Complex Studentesc Olimpia, situat la etaj 3. Beneficiaza de centrala termica, 2 bai, boxa, blocul este anvelopat, suprafata utila 62 mp+balcon! Se accepta si credit ipotecar! Pret 117000 usor neg.

1887 EUR/m2 | 62 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere
3
10

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere

Vanzare apartament cu o camera, suprafata 34 mp2, decomandat, etaj 1. Aproape de mijloacele de transport si de centre comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
3

Apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,pe strada principala,la etajul 2,suprafata de 41 mp. Apartamentul este situat aproape de centru,de Iulius Mall,Carrefour market,cresa,Scoala Gimnaziala Sfanta Maria,biserica,mijloace de transport in comun,etc. Aparatmentul se vinde mobilat si se ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera in Complex
3
1

Garsoniera in Complex

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 1 pe Strada Cerna,suprafata de 22 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,strandul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

apartament complet mobilat in Complex Studentesc
4
21

apartament complet mobilat in Complex Studentesc

Ofer spre vanzare apartament complet mobilat in Complex Studentesc. Apartamentul este semidecomandat cu o suprafata utila de 53 mp + 1 balcon de 3 mp.De asemenea aveti la dispozitie si o camara ce poate fi folosita ca si dressing. Sistemul de termoficare este super eficient. Apartamentul este situat ...

1189 EUR/m2 | 53 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in  Zona Complexul Studentesc
4
15

Apartament cu o camera in Zona Complexul Studentesc

Se vinde apartament cu 1 camera in zona Complexului, la etaj 2 din 4, cu toate utilitatile necesare. Recent renovat. Suprafata utila 15mp. Perfecta pentru a fi inchiriata mai departe si pentru studenti. Va asteptam la o vizionar, programare la numarul de telefon.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Penthouse deosebit, 136 mp, plus garaj dublu, Complexul Studențesc, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament tip Penthouse, cu 4 camere și 2 băi, situat la etajul 4, într-un bloc cu lift. Împreună cu apartamentul se vinde și un garaj dublu, de 34 mp, cuprins în CF. Blocul, construit în anul 2010, este izolat termic, foarte bine ...

1897 EUR/m2 | 136 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
14

Apartament de o camera Complex Studentesc

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea