De vanzare garsoniera in zona Dacia
Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:38
Anunțuri promovate – Vezi toate
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:38
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:20
Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:40
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etaj intermediar, in zona Dacia, Timisoara, judet Timis. Apartamentul are o suprafata utila de 33 mp, este nedecomandat si compartimentat astfel: -Hol de acces -Bucatarie inchisa -Baie cu cabina de dus -Sufragerie -Dormitor Confortul ...
2318 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 17:32
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...
1750 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:24
Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:24
Vand apartament o camera zona Dacia , suprafata 40 mp. Etaj 4 . Instalatiile sanitare si electrice sunt schimbate ! Este mobilat , utilat ! Rog seriozitate din partea celor interesati .
Dacia, Timisoara, Timis
azi 17:58
In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.
1655 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 17:43
Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !
1300 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 17:41
Vand apartament 3 camere
1667 EUR/m2 | 54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 17:35
2318 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 17:32
De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492
1761 EUR/m2 | 46 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:47
Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...
1876 EUR/m2 | 49 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:39
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:20
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308
1900 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:16
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:13
Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...
2031 EUR/m2 | 32 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:11
Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...
22 EUR/m2 | 4,080 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:11
Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...
1913 EUR/m2 | 52 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:09
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:04
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:40
Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Dacia, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1973, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila totala de 65 mp. Compartimentarea este semidecomandata, oferind ...
1774 EUR/m2 | 62 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:17
Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro
1509 EUR/m2 | 53 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:13
Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor
1511 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:10