De vanzare garsoniera in zona Dacia
Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:55
Anunțuri promovate – Vezi toate
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:55
APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat ta etajul 9 din 10, intr-un bloc cu doua lifturi, pe bulevardul Cetatii, la doar cateva minute de mers pe jos pana la Iulius Town, cu boxa inscrisa in CF. Apartamentul are suprafata totala de 68.5 mp, incluzand logia ...
1656 EUR/m2 | 64 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 05:44
Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...
1665 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
14 mai
Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...
2917 EUR/m2 | 12 m2
dacia, Timisoara, Timis
14 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:55
Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:54
Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...
1660 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:51
Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro
1509 EUR/m2 | 53 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:38
Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor
1511 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:16
Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...
1630 EUR/m2 | 54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:01
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton prefabricat. ...
1491 EUR/m2 | 57 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 08:34
Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere. Disponibil imediat. Semidecomandat, situat in zona Dacia. Zona este linistita, iar imobilul se afla la doar cateva minute fata de piata cu acelasi nume, piata Dacia. La doar 400 m fata de strada principala Gheorghe Lazar, 600 m fata de ...
1711 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 05:32
360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...
1833 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 04:11
Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 22:32
Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4/4 al unui bloc reabilitat termic din zona Dacia,foarte aproape de Iulius Mall,mijloace de transport,piața,magazine,școli. Apartamentul beneficiază de finisaje moderne fiind complet renovat,se vinde mobilat și utilat fiind disponibil ...
1902 EUR/m2 | 51 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 21:35
Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui ...
1948 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 16:22
Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...
1929 EUR/m2 | 70 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 16:09
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...
1874 EUR/m2 | 59 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:19
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:17
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:10
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308
1900 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:07
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:05
De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492
1761 EUR/m2 | 46 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:48
ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...
1750 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:28