Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
13 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
13 mai
De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492
1761 EUR/m2 | 46 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:18
Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere. Disponibil imediat. Semidecomandat, situat in zona Dacia. Zona este linistita, iar imobilul se afla la doar cateva minute fata de piata cu acelasi nume, piata Dacia. La doar 400 m fata de strada principala Gheorghe Lazar, 600 m fata de ...
1711 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 05:33
Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia, la doar cateva minute fata de Piata Dacia, Iulius Mall si centrul orasului. Locatia ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, scoli, magazine si alte puncte de interes. Apartamentul ...
1359 EUR/m2 | 64 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 05:39
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...
2450 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:49
Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!
1556 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:44
Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor
1511 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:42
De vanzare apartament 2 camere semidecomandat, zona Dacia, etaj 3. Este la cateva minute de Iulius Mall si Piata Unirii, mers pietonal. Se vinde mobilat conform pozelor. Dotari: bucatarie utilata, masina spalat haine incorporata, aer conditionat. Apartamentul cand a fost renovat, s-a curatat pana la ...
1647 EUR/m2 | 47 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:39
Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...
1720 EUR/m2 | 54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:22
Blitz va prezinta acest apartament cu vedere deosebită, spațiu generos și tot confortul de acasă – complet mobilat și utilat îți oferă 74 mp utili, la etajul 10 al unui bloc recent renovat (izolație și acoperiș refăcute), cu lift și toate utilitățile. Localizare premium – aproape de școli, grădinițe, ...
1554 EUR/m2 | 74 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:39
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...
1874 EUR/m2 | 59 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:37
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.
2103 EUR/m2 | 39 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:13
De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.
1700 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:12
Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:44
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:42
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:29
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308
1900 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:23
Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...
1665 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:21
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:18
Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !
1300 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:07
In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.
1655 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:06
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:03
DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...
1833 EUR/m2 | 42 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:54
COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...
1926 EUR/m2 | 54 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:54