Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
18 mai
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etaj intermediar, in zona Dacia, Timisoara, judet Timis. Apartamentul are o suprafata utila de 33 mp, este nedecomandat si compartimentat astfel: -Hol de acces -Bucatarie inchisa -Baie cu cabina de dus -Sufragerie -Dormitor Confortul ...
2318 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 17:32
Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 19:18
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:20
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...
2450 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 22:23
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...
1874 EUR/m2 | 59 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 20:20
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 19:18
Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 19:17
Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...
1660 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 19:16
ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...
1750 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 18:24
Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 18:24
Vand apartament o camera zona Dacia , suprafata 40 mp. Etaj 4 . Instalatiile sanitare si electrice sunt schimbate ! Este mobilat , utilat ! Rog seriozitate din partea celor interesati .
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 17:58
In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.
1655 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 17:43
Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !
1300 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 17:41
Vand apartament 3 camere
1667 EUR/m2 | 54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 17:35
2318 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 17:32
De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492
1761 EUR/m2 | 46 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:47
Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...
1876 EUR/m2 | 49 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:39
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:20
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308
1900 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:16
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:13
Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...
2031 EUR/m2 | 32 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:11
Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...
22 EUR/m2 | 4,080 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:11
Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...
1913 EUR/m2 | 52 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:09