Promovat
Oportunitate! Apartament cu 4 camere - etaj intermediar - zona Dacia
19
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Dacia, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1973, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila totala de 65 mp. Compartimentarea este semidecomandata, oferind ...

1774 EUR/m2 | 62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
9

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

5 minute de mall
1
36

5 minute de mall

Proprietar, schimb apartament 3 camere zona Dacia, etaj 2 (langa scoalile gimnaziale nr.18, 24, 26) balcon si logie, cu casa la maxim 20 km de Timisoara

1655 EUR/m2 | 55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
9

Garsoniera zona Dacia

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall
4
5

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall

Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !

1300 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
32

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

1556 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
3

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament Iulis Mall
8

Apartament Iulis Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...

2105 EUR/m2 | 37 m2

dacia, Timisoara, Timis

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall
8

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...