Garsoniera zona Dacia
10
8

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia
9
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat la etajul 3/10, zona Dacia. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 67mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie inchisa - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare cu iesire pe balcon - ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 Camere Dacia
15
5

Apartament cu 3 Camere Dacia

Blitz va prezinta acest apartament cu vedere deosebită, spațiu generos și tot confortul de acasă – complet mobilat și utilat îți oferă 74 mp utili, la etajul 10 al unui bloc recent renovat (izolație și acoperiș refăcute), cu lift și toate utilitățile. Localizare premium – aproape de școli, grădinițe, ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

1874 EUR/m2 | 59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
3

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall
4
5

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall

Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !

1300 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 3 camere | 54 mp | Etaj 3/4 | Zona Dacia
7

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...

1926 EUR/m2 | 54 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
67

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia