Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Dacia-3 Camere-Renovat Complet
12
3

Dacia-3 Camere-Renovat Complet

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4/4 al unui bloc reabilitat termic din zona Dacia,foarte aproape de Iulius Mall,mijloace de transport,piața,magazine,școli. Apartamentul beneficiază de finisaje moderne fiind complet renovat,se vinde mobilat și utilat fiind disponibil ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia
9
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat la etajul 3/10, zona Dacia. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 67mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie inchisa - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare cu iesire pe balcon - ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Dacia-3 Camere-Renovat Complet
12
3

Dacia-3 Camere-Renovat Complet

1902 EUR/m2 | 51 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Dacia
7

Apartament 2 camere - Dacia

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui ...

1948 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | zona excelenta | mobilat si utilat
10
2

Apartament 2 camere Zona Dacia Bloc izolat termic exterior Suprafață utilă: 54 mp Etaj: Mansardă 1 baie cu cadă Locuri de parcare în zonă Aproape de centre comerciale, școli și mijloace de transport La 10 minute de mall și centru Dotări: Centrală termică pe gaz Aer condiționat Bucătărie ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 camere | centrala prorpie | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |
10

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Dacia -etaj 3 din 4; -suprafață utilă: 61 mp + balcon de 4 mp; -model cu 1 baie cu cabină de duș și geam pentru aerisire; -dispune de boxă la subsol trecută în CF; -baia și 3 camere au fost renovate recent, inclusiv instalația sanitară; Dotări și finisaje: ...

1705 EUR/m2 | 61 m2

Dacia, Timisoara, Timis

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta
8
9

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta

Garsonieră de vânzare Zona Dacia Etaj 1 4 Suprafață utilă: 12 mp Baie proprie cu cabină de duș Bloc cu acoperiș de țiglă Se vinde mobilată și utilată, conform pozelor Dotări și finisaje: parchet, gresie, faianță ferestre PVC cu geam termopan ușă metalică la intrare uși interioare ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 camere | etaj intermediar | centrala proprie | mobilat si utilat | boxa |
13

Va ofer spre vanzare: - apartament cu 4 camere situat in zona Dacia; - etaj 2 4; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; -SU: 62 mp + balcon cu suprafata de 3 mp; -Apartamentul dispune de boxa la subsol de 5 mp trecuta in CF; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare ...

1726 EUR/m2 | 62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

DACIA - PARTER - BLOC IZOLAT - 3 CAMERE - BALCON - CENTRALA PROPRIE - CLIMA - BOXA
17
1

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in zona DACIA - GHEORGHE LAZAR in apropiere de principalele puncte de interes ale orasului. Apartamentul este situal la PARTERUL blocului din 4 etaje, bloc cu acoperis si IZOLAT TERMIC, dispune ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
7

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Etaj 2 | Zona Dacia
8

Apartament 3 camere | Etaj 2 | Zona Dacia

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 2 din 4, într-o locație bine conectată, aproape de toate facilitățile urbane. Apartamentul are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă un balcon de aproximativ 3 mp. Proprietatea ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vand garsoniera 1

Vand garsoniera

Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea