Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
13 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
13 mai
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:17
Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...
2000 EUR/m2 | 32 m2
dacia, Timisoara, Timis
12 mai
Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 11:35
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor
1511 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:16
Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...
1630 EUR/m2 | 54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:01
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton prefabricat. ...
1491 EUR/m2 | 57 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 08:34
Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere. Disponibil imediat. Semidecomandat, situat in zona Dacia. Zona este linistita, iar imobilul se afla la doar cateva minute fata de piata cu acelasi nume, piata Dacia. La doar 400 m fata de strada principala Gheorghe Lazar, 600 m fata de ...
1711 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 05:32
360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...
1833 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 04:11
Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 22:32
Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4/4 al unui bloc reabilitat termic din zona Dacia,foarte aproape de Iulius Mall,mijloace de transport,piața,magazine,școli. Apartamentul beneficiază de finisaje moderne fiind complet renovat,se vinde mobilat și utilat fiind disponibil ...
1902 EUR/m2 | 51 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 21:35
Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui ...
1948 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 16:22
Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...
1929 EUR/m2 | 70 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 16:09
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...
1874 EUR/m2 | 59 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:19
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:17
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:10
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308
1900 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:07
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:05
De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492
1761 EUR/m2 | 46 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:48
ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...
1750 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:28
Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro
1509 EUR/m2 | 53 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 12:09
De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...
2450 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 12:04
COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...
1926 EUR/m2 | 54 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 12:03
Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 11:54