De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Dacia
7

Apartament 2 camere - Dacia

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui ...

1948 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
32

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Dacia , 5 minute de Iulius Mall
6

Apartament 2 camere Zona Dacia , 5 minute de Iulius Mall

BLITZ vă prezintă un apartament de 2 camere, situat la parter înalt, într-o zonă excelent conectată la toate facilitățile urbane, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința dispune de o suprafață utilă de 42 mp și beneficiază de o compartimentare semidecomandată (nedecomandată), cu ...

1548 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament Iulis Mall
8

Apartament Iulis Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...

2105 EUR/m2 | 37 m2

dacia, Timisoara, Timis

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall
8

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 4 camere, boxa si balcon - Zona Dacia
9
5

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton prefabricat. ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
32

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

1556 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Dacia
3
5

Apartament o camera zona Dacia

Vand apartament o camera zona Dacia , suprafata 40 mp. Etaj 4 . Instalatiile sanitare si electrice sunt schimbate ! Este mobilat , utilat ! Rog seriozitate din partea celor interesati .

Dacia, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara
8
1

Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia. Zona este liniștită, apartamentul aflandu se la câteva minute fata de statia de autobuz, parc, piata, market sau fata de Iulius mall. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea