Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Dacia, Timisoara, Timis
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etaj intermediar, in zona Dacia, Timisoara, judet Timis. Apartamentul are o suprafata utila de 33 mp, este nedecomandat si compartimentat astfel: -Hol de acces -Bucatarie inchisa -Baie cu cabina de dus -Sufragerie -Dormitor Confortul ...

2318 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 2 camere | Zona Dacia
10

Apartament spatios cu 2 camere | Zona Dacia

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere în Dacia, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Market, parcul Dacia, Scoli, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 42.5mp. Compartimentarea ...

1847 EUR/m2 | 43 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare Dacia
4
4

Apartament de vanzare Dacia

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall
4
5

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall

Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !

1300 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
32

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 3 camere | Etaj 2 | Bloc Anvelopat | Dacia
11

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate situat la etajul 2 din 4 într-un bloc din beton, în zona Dacia. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă de 45mp și dispune de un balcon de 2.3mp. Blocul din care face parte este din beton, construit în 1977 ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
4

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor
8
6

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor

Vând apartament cu 3 camere situat pe Strada Stelelor, poziționat la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), datorită poziției și compartimentării practice. Suprafață aproximativ 53 mp Compartimentare: semidecomandat Apartamentul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

1874 EUR/m2 | 59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2318 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
32

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

1556 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, de vanzare, zona Dacia - ID V874
9
13

ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere/ 32 mp /-Zona Dacia-Cetatii
11

Apartament 2 camere/ 32 mp /-Zona Dacia-Cetatii

Voog Development va propune un Apartament 2 camere de vânzare – Zona Cetății / Dacia ✨ Situat la parter, într-o zonă liniștită și foarte accesibilă Încălzire Colterm + aragaz pe gaz Geamuri termopan Balcon închis cu cornier Suprafață: 32 mp Compartimentare nedecomandată Preț: 65.000 € negociabil ✅ ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parter, zona Dacia
11

Apartament 2 camere, parter, zona Dacia

ID: P2628 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 32mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1973. Apartamentul dispune de balcon de 5mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea