Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
7

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 4 camere, centrala proprie, Dacia, Timisoara
12
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia, la doar cateva minute fata de Piata Dacia, Iulius Mall si centrul orasului. Locatia ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, scoli, magazine si alte puncte de interes. Apartamentul ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament 4 camere, boxa si balcon - Zona Dacia
9
5

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton prefabricat. ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 Camere Dacia
15
5

Apartament cu 3 Camere Dacia

Blitz va prezinta acest apartament cu vedere deosebită, spațiu generos și tot confortul de acasă – complet mobilat și utilat îți oferă 74 mp utili, la etajul 10 al unui bloc recent renovat (izolație și acoperiș refăcute), cu lift și toate utilitățile. Localizare premium – aproape de școli, grădinițe, ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall
4
5

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall

Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !

1300 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
4

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1698 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere 32 mp Dacia

Proprietar vand apartament 2 camere 32 mp Dacia

Proprietar vand apartament 2 camere nedecomandat Dropiei (Piata Dacia), parter. Apartamentul se poate preda imediat. Dispunem de termopane integral, balcon inchis, conexiune gaz existenta.