De vanzare garsoniera in zona Dacia
Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:15
Anunțuri promovate – Vezi toate
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:15
Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:14
De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
20 mai
Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Dacia, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1973, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila totala de 65 mp. Compartimentarea este semidecomandata, oferind ...
1774 EUR/m2 | 62 m2
Dacia, Timisoara, Timis
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor
1511 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:33
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 110000 euro Tel: 0736170308
1833 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:59
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:43
Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...
1630 EUR/m2 | 54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:40
Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro
1509 EUR/m2 | 53 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:36
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:22
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:08
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 07 arata numarul
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:08
Vând apartament cu 4 camere semidecomandat în zona Dacia, Timișoara,str. Stelelor, nr.12 , etj.3 . Apartamentul este luminos, spațios și recent renovat, cu finisaje îngrijite și geamuri moderne. Dispune de baie , un balcon generos , oferind confort și funcționalitate pentru întreaga familie. Compartimentarea ...
1658 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:59
In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.
1655 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:56
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:15
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:14
Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...
1660 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:10
Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!
1556 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:58
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...
2105 EUR/m2 | 37 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...
1803 EUR/m2 | 61 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...
2580 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
De vânzare un apartament cu 2 camere cu boxa in C.F.(din constructia blocului),etaj 1,zona Circumvalatiunii-Dacia,semidecomandat ,cu suprafata utila de 38 mp,la care se aduga balconul de aproximativ 4m,balcon care este din constructia blocului.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje ...
2092 EUR/m2 | 38 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 09:34
Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil
1980 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 07:31
De vanzare apartament 2 camere semidecomandat, zona Dacia, etaj 3. Este la cateva minute de Iulius Mall si Piata Unirii, mers pietonal. Se vinde mobilat conform pozelor. Dotari: bucatarie utilata, masina spalat haine incorporata, aer conditionat. Apartamentul cand a fost renovat, s-a curatat pana la ...
1647 EUR/m2 | 47 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 23:23