De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii
9
3

Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat ta etajul 9 din 10, intr-un bloc cu doua lifturi, pe bulevardul Cetatii, la doar cateva minute de mers pe jos pana la Iulius Town, cu boxa inscrisa in CF. Apartamentul are suprafata totala de 68.5 mp, incluzand logia ...

1656 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia
9
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat la etajul 3/10, zona Dacia. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 67mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie inchisa - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare cu iesire pe balcon - ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere 32 mp parter Dacia
7

Apartament 2 camere 32 mp parter Dacia

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în zona Dacia, într-o locație liniștită și bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Suprafață utilă: 32 mp Situat la parter Compartimentare practică și eficientă Balcon închis Geamuri termopan Ideal ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
34

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Dacia
3
5

Apartament o camera zona Dacia

Vand apartament o camera zona Dacia , suprafata 40 mp. Etaj 4 . Instalatiile sanitare si electrice sunt schimbate ! Este mobilat , utilat ! Rog seriozitate din partea celor interesati .

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa
12
3

Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia 31

Apartament 3 camere Dacia

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, încălzire centralizata si panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...