Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, centrala proprie, zona Dacia
11
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Dacia. La aproximativ 1 km fata de Iulius Town. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la cateva minute fata de piata Dacia, parc, scoala sau statia de autobuz. Etajul 4/4, acoperis de tigla, in curs ...

1750 EUR/m2 | 48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa
12
3

Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...

1551 EUR/m2 | 49 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere, etaj intermediar, Dacia
11

Apartament de vanzare, 4 camere, etaj intermediar, Dacia

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, amplasat la etaj intermediar, etajul 2, in zona Dacia, Timisoara, Timis. Apartamentul se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, piata Dacia, parc, scoala si la 8 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata aproximativa ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

1874 EUR/m2 | 59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, de vanzare, zona Dacia - ID V874
9
12

ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 3 camere | 54 mp | Etaj 3/4 | Zona Dacia
7

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...

1926 EUR/m2 | 54 m2

dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
3

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament Iulis Mall
8

Apartament Iulis Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...

2105 EUR/m2 | 37 m2

dacia, Timisoara, Timis

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall
8

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...