Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia
9
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat la etajul 3/10, zona Dacia. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 67mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie inchisa - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare cu iesire pe balcon - ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare Dacia
4
5

Apartament de vanzare Dacia

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia
8
3

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
3

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 4 camere, boxa si balcon - Zona Dacia
9
4

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton prefabricat. ...

1491 EUR/m2 | 57 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Dacia, Timisoara
12

Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere. Disponibil imediat. Semidecomandat, situat in zona Dacia. Zona este linistita, iar imobilul se afla la doar cateva minute fata de piata cu acelasi nume, piata Dacia. La doar 400 m fata de strada principala Gheorghe Lazar, 600 m fata de ...

1711 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vand garsoniera 1

Vand garsoniera

Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Dacia-3 Camere-Renovat Complet
12
3

Dacia-3 Camere-Renovat Complet

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4/4 al unui bloc reabilitat termic din zona Dacia,foarte aproape de Iulius Mall,mijloace de transport,piața,magazine,școli. Apartamentul beneficiază de finisaje moderne fiind complet renovat,se vinde mobilat și utilat fiind disponibil ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Dacia
7

Apartament 2 camere - Dacia

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui ...

1948 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

1874 EUR/m2 | 59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea