De vanzare garsoniera in zona Dacia
Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:27
Anunțuri promovate – Vezi toate
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:27
Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...
1660 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:19
Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...
2000 EUR/m2 | 32 m2
dacia, Timisoara, Timis
12 mai
Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:25
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:16
Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...
2917 EUR/m2 | 12 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:25
Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor
1511 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:23
In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.
1655 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 13:11
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etaj intermediar, in zona Dacia, Timisoara, judet Timis. Apartamentul are o suprafata utila de 33 mp, este nedecomandat si compartimentat astfel: -Hol de acces -Bucatarie inchisa -Baie cu cabina de dus -Sufragerie -Dormitor Confortul ...
2318 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:59
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:57
Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!
1556 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:49
1667 EUR/m2 | 24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:27
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:25
Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !
1300 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:20
1660 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 12:19
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:12
COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...
1926 EUR/m2 | 54 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:07
Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro
1509 EUR/m2 | 53 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:53
De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492
1761 EUR/m2 | 46 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:50
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...
2105 EUR/m2 | 37 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...
1803 EUR/m2 | 61 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...
2580 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:45
Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:19
Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, construit in anul 2018, situat in Timisoara, zona Dacia. Apartamentul se afla la mansarda intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje + mansarda. Apartamentul are o suprafata utila de 54 m². Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul ...