Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita
8
1

Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, situat in zona Dambovita. Acest apartament cu o suprafata de 45+ balcon mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Hol de acces; - Bucatarie spatioasa, cu loc de luat masa; - Sufragerie luminoasa cu acces ...

1922 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, 2 bai, zona Dambovita, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

1514 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Oferim spre vanzare in zona Dambovita un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat ca in poze. Apartamentul este bun ca si investitie, fiind intr-o zona linistita, aproape de mijloace de transport in comun, Restaurant Nora. Apartamentul are o suprafata utila de 47mp si este la etaj intermediar (etajul ...

1681 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
33

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament zona Dambovita 2 camere
4
5

Apartament zona Dambovita 2 camere

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 cam et 3 centrala proprie, clima, bloc izolat la doar 1 minut de restaurantul Nora
9
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata de 70 mp, Cf 1 semidecomandat , situat la etaj 3 5 zona Dâmbovița Nora , centrală , climă , debara , 1 baie, wc de servici Termopane integral. Apartamentul se afla situat la doar 5 minute de City Mall. la doar 1 minut de restaurantul ...

1314 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |
8
1

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita; - etaj 2/4 -suprafata utila: 37 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 6.6 mp; -Include o boxă proprie la subsol, foarte practică pentru depozitare, care nu e trecuta in CF; -apartamentul se vinde ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Dambovita
3
10

Apartament 1 camera zona Dambovita

Vand apartament cu 1 camera la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp cu centrala proprie. Mobilata si utilata complet.

1333 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu
4
1

!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
22

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Dambovita
3
5

Apartament o camera de vanzare Dambovita

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 32 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea