Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...
1909 EUR/m2 | 33 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:57
Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...
1906 EUR/m2 | 33 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:55
Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Dambovita, Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, market, farmacie sau scoala ...
1611 EUR/m2 | 54 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 05:34
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 16:39
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:52
Va propunem spre achizitie o casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020, in zona DambovitaTimisoara. Suprafata utila 170mp, suprafata terenului 411 mp, front stradal 9 ml, garaj cu intrare din strada. -panouri solare de 9kw instalate, baterie 5kw , prosumator din ...
1600 EUR/m2 | 170 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:29
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2060 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:14
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:04
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...
1785 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:04
Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.
1833 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:02
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:58
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 13:45
Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...
1900 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:55
Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.
1767 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:54
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:41
Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:40
Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:38
Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...
1500 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:23
Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:08
District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...
2046 EUR/m2 | 43 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:08
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...
1514 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:04
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1577 EUR/m2 | 57 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:00
Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:52