Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
18 mai
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili si este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - ...
1672 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
19 mai
Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Dambovita, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale. Apartamentul ...
1516 EUR/m2 | 64 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 06:26
Ares Home Estate a propune spre vânzare – Apartament decomandat cu 3 camere, 2 băi, vedere pe 2 părți – zona Dâmbovița, Timișoara Localizare: zona Dâmbovița, Timișoara – poziționare excelentă, aproape de puncte de interes: Piața Flavia (2 minute), Școala Gimnazială nr. 27 (1 minut), Grădinița nr. ...
1639 EUR/m2 | 72 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare casa in unitate tip dulpex cu regim de inaltime P+E , in Timisoara in apropiere de Alfa Center, cu suprafata terenului de 250 MP, suprafata utila de 114 MP + 10 MP terasa , compartimentata astfel: PARTER: Hol acces Baie cu cabina de dus si geam Bucatarie Camera ...
2299 EUR/m2 | 117 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 23:45
COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...
1282 EUR/m2 | 117 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:02
Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...
1806 EUR/m2 | 36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:58
Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...
1786 EUR/m2 | 70 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:58
Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...
1816 EUR/m2 | 44 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:57
Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...
2129 EUR/m2 | 54 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:54
Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...
1750 EUR/m2 | 36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:54
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:05
Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:08
De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...
2156 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:03
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339
1735 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:03
De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:
2032 EUR/m2 | 31 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:01
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1635 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 17:56
De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .
1616 EUR/m2 | 73 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 17:56
Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 17:32
Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 16:56
Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.
1833 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 16:50
Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:56
FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...
2708 EUR/m2 | 144 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:14
Propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, decomandat, la etajul 2 din 4,are o suprafata de 35 mp. Apartamentul se ofera la vanzare utilat si mobilat,este dotat cu centrala proprie si aer conditionat,avand deasemenea si balcon. Zona este una buna dar si linisita,fiind ideala ...
1714 EUR/m2 | 35 m2