Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala P+1, curte proprie + spatii comerciale, Dambovita.
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare casa cu 3 camere + spatii comerciale inchiriate, situat in zona Dambovita. Aceasta casa cu o suprafata de 130 mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie ...

2654 EUR/m2 | 130 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in zona Dambovita
3
13

Apartament de vanzare in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la parter,suprafata de 25 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun,scoli,gradinite si magazine

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Dambovita
12
3

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Este nerenoavat!!!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita, Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 51 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Living ...

2196 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

15

1654 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
21

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
16
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 66 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje si acoperis de tigla. - ...

1497 EUR/m2 | 66 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Dambovita
3
5

Apartament o camera de vanzare Dambovita

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

Dambovita, Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren
16
8

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren

YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...

2643 EUR/m2 | 70 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora
14
1

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.

1519 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea