Promovat
Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita
3
1

Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 14mp utili in Timisoara, Zona Dambovita. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - camera Incalzirea este asigurata de reteaua de termoficare a orasului. Datorita amplasamentului excelent in apropiere se afla: magazine, scoli, gradinite, ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Dambovita,  Timisoara
7

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living cu acces la balcon - 2 Bai ...

933 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Dambovita. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, 6 camere, 3 bai, garaj,acces auto, teren de 411
20
1

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala , Parter + Etaj + Mansarda , cu garaj si acces auto situata in zona Dambovita. Casa dispune de 170 mp2 utili + 16 mp2 garaj + 24 mp2 terasa si este compartimentata astfel: Parter:Hol acces, camera, baie cu dus, living, camera tehnica, bucatarie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 40mp utili+ balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc anvelopat termic, cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - ...

1580 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
CASA INDIVIDUALA
20
4

CASA INDIVIDUALA

Casa individuala cu o pozitie excelenta si teren in proprietate in suprafata de 411 mp. Compartimentare: Parter - bucatarie, camara, spatiu tehnic, baie, living, terasa inchisa, casa scarii, Etaj- hol, 2 dormitoare Mansarda- hol, 2 dormitoare, baie. Dispune de garaj, panouri fotovoltaice, terasa inc ...

1615 EUR/m2 | 170 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare garsoniera zona Dambovita
5
36

de vanzare garsoniera zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1974, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 5 din 10 si dispune de o suprafata utila de 44,5 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1730 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - pozitie excelenta - zona Dambovita
14

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1970, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 55 m². Compartimentarea este ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - 42 mp - pozitie excelenta - Dambovita
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 si dispune de o suprafata utila de 42 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

2095 EUR/m2 | 42 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu comercial si terasa cu casa de locuit - zona Dambovita
16
2

FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...

2708 EUR/m2 | 144 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vand cladire P+1 SAD+Apartament 159000 euro
17

Vand cladire P+1 SAD+Apartament 159000 euro

COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...

1120 EUR/m2 | 142 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa singulara cu 6 camere, Timisoara, panouri solare
9
1

Casa singulara cu 6 camere, Timisoara, panouri solare

Va propunem spre achizitie o casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020, in zona DambovitaTimisoara. Suprafata utila 170mp, suprafata terenului 411 mp, front stradal 9 ml, garaj cu intrare din strada. -panouri solare de 9kw instalate, baterie 5kw , prosumator din ...

1600 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 3

Apartament 2 camere

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1 sporit, 52mp, et4 , în bloc mansardat și anvelopa. Zona Dâmbovița. Str.Ana Ipatescu.Apartamentul necesita renovare, are doar termopane.

1673 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, decomandat, la etajul 2 din 4,are o suprafata de 35 mp. Apartamentul se ofera la vanzare utilat si mobilat,este dotat cu centrala proprie si aer conditionat,avand deasemenea si balcon. Zona este una buna dar si linisita,fiind ideala ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.

1519 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament nou de 2 camere, 54 mp, gradina si parcare, zona Dambovita!
7
1

BLITZ va propune spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 54 mp si 23 mp gradina, localizat intr-un bloc nou, in zona Dambovita. Acesta este aproape de multe puncte de interes din zona, precum Shopping City, spatii de recreere, market-uri, zona industriala si multe altele. Imobilul prezentat ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea