Promovat
Apartament de vanzare  renovat complet Dambovita
7
3

Apartament de vanzare renovat complet Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat complet, cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic,din Dambovita, la etajul 4/5. Compartimentare: -hol de acces; -bucatarie spatioasa; -camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; -hol intermediar; -baie ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, 6 camere, 3 bai, garaj,acces auto, teren de 411
20
1

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala , Parter + Etaj + Mansarda , cu garaj si acces auto situata in zona Dambovita. Casa dispune de 170 mp2 utili + 16 mp2 garaj + 24 mp2 terasa si este compartimentata astfel: Parter:Hol acces, camera, baie cu dus, living, camera tehnica, bucatarie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera zona Dambovita
3
10

Apartament 1 camera zona Dambovita

Vand apartament cu 1 camera la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp cu centrala proprie. Mobilata si utilata complet.

1333 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu
4
1

!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
22

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Dambovita
3
5

Apartament o camera de vanzare Dambovita

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 32 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
16

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!
5
6

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 78 mp, terasa de 20 mp, localizat intr-un bloc nou, in zona Dambovita, intr-o zona cu multe facilitati, precum Shopping City, magazine, scoli si spatii verzi. Apartamentul se afla la mansarda, este compartimentat modern si se va preda ...

1544 EUR/m2 | 78 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea