Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
18 mai
Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere aflat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Compartimentare: - hol de acces - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare - bucatarie complet mobilata ...
1660 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:41
APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 4150 mp zona Dambovita- Piata Flavia - Timisoara, COMISION 0%. Terenul are o suprafata de 4150 mp si beneficiaza de un front stadal de 55 ml, de asemenea in fata terenului se gasesc toate utilitatiile. Terenul se afla pe Str. Paul Constantinescu. Conform ...
4,150 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:37
Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...
1646 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 09:11
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:05
Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:08
De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...
2156 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:03
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339
1735 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:03
De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:
2032 EUR/m2 | 31 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:01
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1635 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:56
De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .
1616 EUR/m2 | 73 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:56
Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:32
Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 16:56
Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.
1833 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 16:50
Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:56
FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...
2708 EUR/m2 | 144 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:14
Propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, decomandat, la etajul 2 din 4,are o suprafata de 35 mp. Apartamentul se ofera la vanzare utilat si mobilat,este dotat cu centrala proprie si aer conditionat,avand deasemenea si balcon. Zona este una buna dar si linisita,fiind ideala ...
1714 EUR/m2 | 35 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:58
De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.
1674 EUR/m2 | 46 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:47
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1577 EUR/m2 | 57 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:29
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.
1519 EUR/m2 | 52 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:27
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:15
De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:12
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...
1786 EUR/m2 | 70 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:08
Vand apartament cu 1 camera la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp cu centrala proprie. Mobilata si utilata complet.
1333 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:03