Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, 2 bai, zona Dambovita, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

1514 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Dambovita
7
1

Apartament 3 camere, Zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Dambovita, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale. Apartamentul ...

1516 EUR/m2 | 64 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala P+1, curte proprie + spatii comerciale, Dambovita.
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare casa cu 3 camere + spatii comerciale inchiriate, situat in zona Dambovita. Aceasta casa cu o suprafata de 130 mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie ...

2654 EUR/m2 | 130 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu
4
1

!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 32 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Dambovita
12
3

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Este nerenoavat!!!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita, Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 51 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Living ...

2196 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

15

1654 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
21

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis