Garsoniera et 2 clima
Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:10
Anunțuri promovate – Vezi toate
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:10
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat, parter inalt/4, situat in zona Dambovita din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al unui imobil cu 4 etaje construit n 1981 si are o suprafata utila de 51,47 mp plus balcon ...
1608 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:34
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili si este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - ...
1672 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:36
Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...
1563 EUR/m2 | 56 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
16 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2060 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:01
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1577 EUR/m2 | 57 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:56
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:56
YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...
1878 EUR/m2 | 49 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339
1646 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...
2643 EUR/m2 | 70 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...
1800 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:45
Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:45
Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:30
De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...
2156 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:23
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339
1735 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:23
De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:
2032 EUR/m2 | 31 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:20
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:10
Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...
2037 EUR/m2 | 54 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 10:47
Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 10:45
Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 10:43
APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita, Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 54 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Living open space cu bucataria - 2 ...
1796 EUR/m2 | 54 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 10:42
APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita, Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 51 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Living ...