Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
18

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat, parter inalt/4, situat in zona Dambovita din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al unui imobil cu 4 etaje construit n 1981 si are o suprafata utila de 51,47 mp plus balcon ...

1608 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
15

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament zona Dambovita 2 camere
4
3

Apartament zona Dambovita 2 camere

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20
3

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - 42 mp - pozitie excelenta - Dambovita
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 si dispune de o suprafata utila de 42 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

2095 EUR/m2 | 42 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
9

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren
16
8

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren

YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...

2814 EUR/m2 | 70 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora
14
1

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
9

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 32 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament compact, 1 camera, etajul 2, 22 mp utili - Dambovita
5

ID: P2647 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camer, 22 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona linistita. Detalii ...

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea