Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita
3
1

Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 14mp utili in Timisoara, Zona Dambovita. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - camera Incalzirea este asigurata de reteaua de termoficare a orasului. Datorita amplasamentului excelent in apropiere se afla: magazine, scoli, gradinite, ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
CASA INDIVIDUALA
20
3

CASA INDIVIDUALA

Casa individuala cu o pozitie excelenta si teren in proprietate in suprafata de 411 mp. Compartimentare: Parter - bucatarie, camara, spatiu tehnic, baie, living, terasa inchisa, casa scarii, Etaj- hol, 2 dormitoare Mansarda- hol, 2 dormitoare, baie. Dispune de garaj, panouri fotovoltaice, terasa inc ...

1615 EUR/m2 | 170 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera zona Dambovita
3
7

Apartament 1 camera zona Dambovita

Vand apartament cu 1 camera la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp cu centrala proprie. Mobilata si utilata complet.

1333 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Dambovita
12
3

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Este nerenoavat!!!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu comercial si terasa cu casa de locuit - zona Dambovita
16
2

FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...

2708 EUR/m2 | 144 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
26

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, decoamandat, o suprafata utila de 60 mp, situat in zona Dambovita la etajul 3. Apartamentul este aproape de shopping city, parcare mare, mijloace de transport,banci,magazine,farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie

1580 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, zona Dambovita
10
2

Proprietar, vand apartament 3 camere, zona Dambovita, in spate la restaurant Nora, intr-o zona foarte linistita, cu parc in spatele blocului si la o distanta de 2 minute de parcul Clabucet. Zona dispune de locuri de parcare si de acces facil la mijloacele de trasport in comun, in imediata vecinatate ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
1

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior in zona Dambovita; - etaj P/ 4; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -SU: 52 mp + balcon cu suprafata de 3 mp; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; -CENTRALA PROPRIE; - Detalii amenajare : parchet, ...

1885 EUR/m2 | 52 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in zona Dambovita
18

Casa de vanzare in zona Dambovita

Casă modernă și luminoasă, 108 mp utili, la 100 m de Bega zona Dâmbovița Se oferă spre vânzare o casă deosebită, complet renovată, situată în zona Dâmbovița, la doar 100 m de malul Begăi și pista de biciclete, iar la aproximativ 3 minute de mers pe jos se află stația de vapor de pe Bega. Locuința ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, centrala proprie
6
2

2 camere, decomandat, centrala proprie

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Dambovita Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc cu acoperis de tigla din zona Dambovita, in apropiere de Restaurant Nora. Pozitionarea este una foarte buna, cu acces rapid catre principalele ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea