Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, 2 bai, zona Dambovita, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

1514 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare in zona Dambovita
3
10

Apartament de vanzare in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la parter,suprafata de 25 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun,scoli,gradinite si magazine

Dambovita, Timisoara, Timis

1514 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita aproape de Sectia 3 Politie si Profi Arta Textila
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 50 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, semidecomandat, mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, cu posibilitatea montarii uneicentrale proprieipe gaz, geamuri termopan, ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare
11

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 65 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, în suprafață utilă de 4mp, totalul suprafeței utile fiind de 70 mp, confort 1, decomandat, complet mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 cameră de zi, 1 bucătărie+ hol mare, 1 baie, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dambovita etaj 2
6

Apartament 2 camere Dambovita etaj 2

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, zona Dâmbovița cu suprafața utilă de 44 mp + balcon închis de 4 mp, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă liniștită in apropiere de mijloace de transport in comun, părculeț de joaca pentru copii, obiective de interes, etc. ...

1727 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren
16
8

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren

YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...

2814 EUR/m2 | 70 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora
14
1

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
27

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, decoamandat, o suprafata utila de 60 mp, situat in zona Dambovita la etajul 3. Apartamentul este aproape de shopping city, parcare mare, mijloace de transport,banci,magazine,farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie

1580 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
8

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
20
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, parter inalt /4, situat in zona Dambovita/Sagului/Liviu Rebreanu din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt/4 al unui imobil construit in 1980 si are o suprafata utila ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita, Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 54 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Living open space cu bucataria - 2 ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea