Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, decomandat, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
15
3

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje si acoperis de tigla. - ...

1475 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare garsoniera zona Dambovita
5
36

de vanzare garsoniera zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
10

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Casa singulara cu 6 camere, Timisoara, panouri solare
9

Casa singulara cu 6 camere, Timisoara, panouri solare

Va propunem spre achizitie o casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020, in zona DambovitaTimisoara. Suprafata utila 170mp, suprafata terenului 411 mp, front stradal 9 ml, garaj cu intrare din strada. -panouri solare de 9kw instalate, baterie 5kw , prosumator din ...

1600 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament zona Dambovita 2 camere
4
4

Apartament zona Dambovita 2 camere

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat
5

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.