Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...
1346 EUR/m2 | 52 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:38
REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 14mp utili in Timisoara, Zona Dambovita. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - camera Incalzirea este asigurata de reteaua de termoficare a orasului. Datorita amplasamentului excelent in apropiere se afla: magazine, scoli, gradinite, ...
1833 EUR/m2 | 12 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 06:24
Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 16:39
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...
1786 EUR/m2 | 70 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 20:26
FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...
2708 EUR/m2 | 144 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:36
De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .
1616 EUR/m2 | 73 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:41
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1635 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:40
De vanzare aparatament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 1 din 4, lângă restaurant Nora. Apartamentul este spațios, poziționat într-o zonă excelentă, cu acces către școli, grădinițe, Mall Shopping City, Lidl, tramvaie și autobuze, cu locuri de parcare în spatele blocului. Suprafață utilă: ...
1517 EUR/m2 | 58 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:07
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje si acoperis de tigla. - ...
1475 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:17
Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:17
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 16:39
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:52
Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...
1827 EUR/m2 | 52 m2
Dâmbovița, Timisoara, Timis
azi 15:31
Va propunem spre achizitie o casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020, in zona DambovitaTimisoara. Suprafata utila 170mp, suprafata terenului 411 mp, front stradal 9 ml, garaj cu intrare din strada. -panouri solare de 9kw instalate, baterie 5kw , prosumator din ...
1600 EUR/m2 | 170 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:29
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2060 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:14
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:04
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...
1785 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:04
Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.
1833 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:02
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 14:58
Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...
1594 EUR/m2 | 64 m2
Dâmbovița, Timisoara, Timis
azi 13:59
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 13:45
Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...
1900 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:55
Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.
1767 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:54