Promovat
Teren Intravilan Industrial 4982mp Front 24m | Zona Freidorf
5

Renaissance Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un teren intravilan situat in zona Freidorf – Timisoara, pe strada Ovidiu Cotrus, intr-o zona industriala dezvoltata, cu acces facil la principalele artere de transport. Caracteristici teren:
 Suprafata: 4.982 mp
 Front stradal: 24,39 ml
 Acces ...

4,982 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf
9

Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si gradina de 34 mp, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat ...

2150 EUR/m2 | 40 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Hala Moderna 6200mp | Panouri Solare - Freidorf - Acces la Centura
12
1

Renaissance Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, o hala industriala moderna, situata in zona Freidorf din Timisoara, la doar 60m de sensul giratoriu al centurii. Proprietatea construita in 2007, are o suprafata utila de 6.200 mp, amplasata pe un teren de 10.000 mp, facilitand accesul facil ...

887 EUR/m2 | 6,200 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona  Freidorf
3
76

De vanzare garsoniera in zona Freidorf

Se vinde o garsoniera, 25mp, etaj 4, zona Freidorf. Garsoniera este aproape de Liceul Auto, transport in comun,autobuze, magazine. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat!

1000 EUR/m2 | 25 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala in Timisoara cu teren de 2863 MP - ID V2875
12
14

ID intern: V2875 Casa individuala cu 4 camere in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime pe PARTER, situat în localitatea Timisoara, Zona Freidorf, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 130MP si suprafata totala a ...

1808 EUR/m2 | 130 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial Modern cu 2 incaperi si 3 Locuri de Parcare - Freidorf
8
3

Spatiu Comercial cu 2 incaperi si 3 locuri de parcare - Zona Freidorf Foxfort propune oportunitate unica de achizitie a unui spatiu comercial modern, situat in zona Freidorf, la parterul unei cladiri construite in 2020. Spatiul beneficiaza de o suprafata generoasa de 156 mp, impartita in 2 incaperi, ...

1606 EUR/m2 | 156 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa insiruita cu 6 camere, de vanzare, zona Freidorf
20
3

Casa insiruita cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune spre vanzare casa tip casa insiruita, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Timisoara, zona Freidorf, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 200 mp si teren 100 mp. Anul ...

1150 EUR/m2 | 200 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
3

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Freidorf
3
4

De vanzare garsoniera in zona Freidorf

Freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren 7656 mp, extravilan agricol, zona Freidorf
1
1

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, avand o suprafata de 7656 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 32 ml la strada. Utilitati: curent electric, utilitati in zona. Pretul ...

7,656 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând apartament sau schimb
1

Vând apartament sau schimb

Vând sau schimb cu două garsoniere,ap.cu două camere, parter, vedere pe două părți, are centrala proprie.

1630 EUR/m2 | 46 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf
18
3

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 2 4, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp. Are centrala proprie

1300 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Freidorf amenajat centrala proprie
4

Apartament 2 camere Freidorf amenajat centrala proprie

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, zona Freidorf, aproape de Liceul Auto, cu suprafața utilă de 52 mp + balcon închis de 4 mp, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă liniștită in apropiere de mijloace de transport in comun, părculeț de joaca pentru copii, obiective ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Freidorf decomandat amenajat centrala proprie
9

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Freidorf. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 90, anvelopat termic). Avand o suprafata utila de 72 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. Apartamentul ...

1403 EUR/m2 | 72 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren 8793 mp, extravilan agricol, zona Freidorf
1
1

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, avand o suprafata de 8793 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 35 ml la strada. Utilitati: curent electric, utilitati in zona. Pretul ...

8,793 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere zona Freidorf - Poarta automata
20
12

Duplex 4 camere zona Freidorf - Poarta automata

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Freidorf, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 91 mp si teren 200 mp. Anul constructiei este 2024, structura ...

2417 EUR/m2 | 91 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Freidorf
3
2

Apartament cu 1 camera Freidorf

Vand apartament cu 1 camera ce dispune de urmatoarele dotari: izolat termic , gresie , faianta , parchet , ferestre tip termopan etc. Apartamentul este situat intr-un imobil cu 4 nivele , situat la etajul 3 avand o suprafata de 33 mp. Se vinde mobilat. Imobilul este pozitionat in zona Freidorf , la 3 ...

Freidorf, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Freidorf
3
2

Garsoniera de vanzare zona Freidorf

Vand garsoniera mobilata si utilata complet avand o suprafata de 45 mp, aflandu se la etajul 3. Teava de gaz se afla la intrarea in apartament

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Hala industriala 1.411 mp, teren 2.068 mp - Acces TIR, Freidorf
11

Hala industriala 1.411 mp | Teren 2.068 mp | Zona Sud Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare hala industriala situata in zona de sud a Timisoarei, langa centura, cu acces rapid catre autostrada si principalele artere importante ale orasului. Proprietatea are o suprafata utila de 1.411 ...

673 EUR/m2 | 1,411 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
5

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la etajul 1 ...

2018 EUR/m2 | 54 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Oportunitate de investitie: 2 case total 8 camere si SAD - Freidorf
20
4

Casa individuala cu 8 camere si SAD de vanzare in localitatea Timisoara, cartier Freidorf. Te invitam sa descoperi o proprietate cu totul speciala, care imbina eleganta unei cladiri istorice cu confortul modern. Corpul A, din 1923, ofera 3 camere primitoare, SAD, bucatarie, baie, garaj, pivnita si camara, ...

1680 EUR/m2 | 253 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Salvează căutarea