Promovat
3 cam, 67 mpu, CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic, pret Negociabil
12

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior la etajul 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere, mobilat si utilat | Girocului | Profi
13
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa de 50mp situat in Timișoara, zona Girocului, langa Profi, mijloace de transport in comun, Școală Gimnaziala nr. 25 si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2307 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere | Zona Girocului   Pădurice
12

Apartament 3 camere | Zona Girocului Pădurice

Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
4
12

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

and apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere, zona Girocului -Martirilor ,lângă piată
5
1

De vânzare in zona Girocului -Martirilor, lângă piață, apartament cu două camere,suprafață 40 mp, centrala proprie, geamuri termopan. Apartamentul este situat la etajul 4 cu acoperiș ,blocul este anvelopat . Ca și localizare este facil pentru puncte de interes, în zonă fiind magazine, piață, școli, ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc nou. Et 2 3. NEG. Loc Parcare in CF.
11

. Vindem apartament cu 2 camere (verificati schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat ...

2220 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
12