Promovat
CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0
11

CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0

Apartament cu 2 camere (schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet ...

420 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
2

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
1

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368
13
3

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368