Promovat
3 camere, 70 mp – parter, zonă Spitalul Județean
7

3 camere, 70 mp – parter, zonă Spitalul Județean

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat excelent în zona Spitalului Județean, pe Str. M. Marius Ciopec, la parterul imobilului, în apropierea unui cabinet oftalmologic. Detalii generale: Suprafață utilă: 70 mp Etaj: parter Compartimentare practică Compartimentare: 3 ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Etaj 3. Decomandat. Centrala proprie.
9
1

Girocului. Etaj 3. Decomandat. Centrala proprie.

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu 2 bai - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare, calorifere schimbate - ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare Girocului
3
1

Apartament de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 35 mp. Se accepta si credit

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
2

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
26

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Girocului cu o suprafata de 24 mp, aflata la etajul 2. Se afla foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii! Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numarul din anunt!

1458 EUR/m2 | 24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului
4
8

Apartament 2 camere zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 in zona Girocului. Apartamentul este mobilat si utilat, nu necesita reparatii si se afla in apropierea mijloacelor de trasport in comun si de Spitalul Judetean.

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat, centrala proprie - Girocului
11
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura beton, ...

1215 EUR/m2 | 62 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând ap. cu 3 camere ( sau schimb cu garsonieră + diferența )
6
1

Vând ( sau schimb cu garsonieră situată la etajul 1 sau 2 + diferența ) , apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3, în zona Girocului (Calea Martirilor), într-un bloc anvelopat, aproape de pădurice. Apartamentul este foarte spațios, având și un coridor lung ce pleacă dinspre sufragerie, ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
9

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
7

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Girocului,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,se vinde utilat si mobilata complet si modern. Garsoniera a fost recent renovata,fiind dotata cu centrala proprie si AC. Nu ezitati sa ne apelati la numarul de telefon afisat sa stabilim o vizionare sau sa va oferim ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor (Str. Apelor), aproape de Spitalul Judetean. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3 4. Se accepta si credit. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

1914 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
1

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea