Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului
6

Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living - Dormitor mobilat - Baie cu cada Confortul termic este realizat ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 07 arata numarul

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
8
2

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

1296 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam, 67 mpu, CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic, pret Negociabil
12

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior la etajul 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 3 camere, 150 mp, zona Elisabetin
10
11

Casa individuala cu 3 camere, 150 mp, zona Elisabetin

Blitz va ofera spre vanzare această casă retrasă de la stradă, complet recondiționată în 2024. Casa oferă o combinație perfectă între confortul modern și eleganța clasică. Proprietatea este împărțită inteligent în două părți, asigurând intimitate și versatilitate. Prima parte a imobilului constă într-o ...

2167 EUR/m2 | 150 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului
4
9

Apartament 2 camere zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 in zona Girocului. Apartamentul este mobilat si utilat, nu necesita reparatii si se afla in apropierea mijloacelor de trasport in comun si de Spitalul Judetean.

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.
9
1

Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc NOU, cu bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, langa Calea Timisoarei, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun. Bine compartimentat, 48 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie ...

1956 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat, centrala proprie - Girocului
11
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura beton, ...

1215 EUR/m2 | 62 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
8
3

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

- etaj 4 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat.
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului, langa Parcul Padurice, pozitie foarte buna. Situat la etaj intermediar, intr-un bloc cu acoperis. Apartament renovat complet, instalatie electrica noua, centrala termica proprie, aer conditionat, geamuri termopan, complet mobilat si utilat. ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare
10

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare

Vand apartament cu 2 camere, in spatele benzinariei ESO, aproape de Profi. Bloc nou, suprafata utila mare, bine compartimentat, incalzire in pardoseala, finisat la cheie, baie cu geam, loc de parcare, zidarie complet caramida. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

1811 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14
1

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Langa ESO. Curte proprie.
4
2

NOU. Langa ESO. Curte proprie.

Vand apartament cu 3 camere, in Bloc NOU - 2026, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Apartamentul dispune de CURTE, Debara. Zidarie complet caramida. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea