Promovat
Apartament 3 camere , cu loc de parcare
8
2

Apartament 3 camere , cu loc de parcare

De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Zona girocului aproape de Spitalul Judetean
11

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de spitalul Judetean, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un bloc anvelopat cu acoperis din tigla si dispune de o suprafata utila de 44 mp (inclusiv balcon). Compartimentare: • Hol ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, etaj 1 de vanzare, zona Girocului
16

Apartament cu 3 camere, etaj 1 de vanzare, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material ...

2787 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70,39 mp, Zona Girocului
18
2

Apartament 3 camere, 70,39 mp, Zona Girocului

Blitz va propune apartament cu 3 camere, situat la mansardă, într-un bloc cu regim de înălțime parter + 4 etaje + mansardă, mansardarea fiind realizată în 2013. Spațiul util de 70,39 mp are o dispunere pe două nivele, cu scară interioară. Primul nivel: bucătărie mare, living spațios, dormitor, baie Nivel ...

1421 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
9

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere | Decomandant | Finisaje Moderne | Giroc - ID V1371
12
5

ID intern: V1371 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1831 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean
12

Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de Judetean pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...